O nas, czyli PHU Oktet- Drzwi Mirosława Mulik.

 

Nasza firma Oktet – Drzwi znajduje się w Warszawie na Dolnym Mokotowie. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami – sprzedażą drzwi zajmujemy się od niemal 30 lat. Mamy olbrzymie doświadczenie na tym rynku. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami, takimi jak Ronkowski czy Swedoor Jeld-Wen. Już od wielu lat dostarczają one najlepszej jakości drzwi. My dystrybuujemy je, oferując klientom konkurencyjne ceny montażu.
Największą wartością w naszym biznesie jest bezpośredni kontakt z osobami korzystającymi z naszych usług. Nie jesteśmy wielką firmą, dla której klienci są anonimowi. Każdej kontaktującej się z nami osobie poświęcamy dużo czasu na rozmowę. Podczas takiej konsultacji poznajemy potrzeby i oczekiwania klienta. To pozwala nam zaoferować najlepszy możliwy produkt, dostosowany do budżetu i sytuacji. Wiemy bowiem, że, wbrew pozorom, wybór i zakup drzwi nie dla wszystkich może być prostym i szybkim procesem.
Oferujemy też bezpłatną usługę doradztwa na miejscu – nasz konsultant przyjedzie do Państwa domu lub biura. Tam dokona dokładnych pomiarów, a następnie przedstawi dostępne modele katalogowe. Wykonujemy też drzwi według własnego projektu, na wymiar.
Serdecznie zapraszamy do przeglądania ofert na naszej stronie. Jeżeli nie znaleźli Państwo idealnego modelu dla siebie – prosimy o kontakt. Każdy, kto potrzebuje konsultacji czy fachowej porady, może się do nas zwrócić. Nikogo nie zostawiamy bez pomocy.

.
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 602 638 205.

Usługi i pomiar

Pomiar jest u nas usługą bezpłatną. Wykonujemy pomiary w przypadku zamówień dostawy drzwi wraz z montażem. Jest to istotne zwłaszcza w sytuacji drzwi robionych na wymiar. Dlatego dokonany pomiar, oparty na fachowej wiedzy, warunkuje dalszą usługę, czyli montaż.

Pomiar najskuteczniejszy jest w sytuacji, kiedy otwór drzwiowy jest już gotowy. Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na drzwi, pomiar możliwy jest nawet w sytuacji, kiedy nie jest jeszcze położona podłoga.

Montaż

Ekipa montażowa sprawnie i z dużą specjalistyczną wiedzą dokonuje montażu.

Na bieżąco rozwiązuje powstałe trudności. Usługa montażu obejmuje przywiezienie, obsadzenie drzwi wraz z ościeżnicą i opaskami i zamontowanie klamek.

Transport

W przypadku, kiedy Oktet montuje drzwi – transport jest bezpłatny. Obsługujemy przede wszystkim osoby mieszkające na terenie Warszawy i okolic, jednak możemy dotrzeć także do klientów w innych częściach województwa mazowieckiego. 

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

7 + 7 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com