DRZWI NOWOCZESNE

Nowoczesność cechują po pierwsze minimalizm, a po drugie prostota. Charakterystyczne są geometryczne formy. Często rezygnuje się z dekoracyjnych dodatków. Uniwersalne wzory podążają za aktualnymi trendami.

Logo Drzwi Ronkowski

Kolekcja drzwi drewnianych firmy Ronkowski

Drzwi wewnętrzne firmy „Ronkowski” zrobione są w 100% z drewna klejonego warstwowo. Godnym podkreślenia jest fakt, że producent dostosowuje swoje projekty do potrzeb i preferencji klienta.

Warto zaznaczyć, że ta indywidualizacja dotyczy nie tylko modeli drzwi, ale także ich rozmiarów, czyli szerokości i wysokości. Dodatkowo proponowana jest szeroka gama kolorów farb, którymi można pokryć drewniane drzwi.

Niewątpliwie istotnym elementem przygotowywanych drzwi są ich ościeżniceTe do drzwi wewnętrznych “Ronkowski” także produkowane są na konkretny wymiar, w zależności od grubości ściany. Dodatkowo mogą zostać one wykonane w tradycyjny sposób, tj. jako futryna prosta lub jako futryna skośna.

Ze względu na różnorodność oferty i bogactwo kolekcji istnieją propozycje drzwi:

Drzwi drewniane Ronkowski Nova
Ronkowski Nova
Drzwi Ronkowski ferrugo
Ronkowski Ferrugo
Drzwi drewniane Ronkowski Nova
Ronkowski Roco
Drzwi drewniane Ronkowski Futura
Ronkowski Futura
Drzwi drewniane Ronkowski Nova
Ronkowski Euro
Drzwi drewniane Ronkowski Natura
Ronkowski Natura

Nowoczesne drzwi z kolekcji firmy Swedoor.

Drzwi SWEDOOR UNIQUE 01

SWEDOOR UNIQUE 01

Drzwi białe EASY GW

SWEDOOR EASY GW

Drzwi SWEDOOR UNIQUE 03

SWEDOOR UNIQUE 03

Oferta drzwi ukrytych firmy ECLISSE 

Drzwi ECLISSE syntesis battente

Syntesis battente

Drzwi ECLISSE syntesis fusion

Syntesis fusion

Drzwi ukryte Syntesis standard

Syntesis standard

Nowoczesność w materiałach i kolorystyce

Materiały, które mają zastosowanie w drzwiach nowoczesnych, są różnorodne: szkło, aluminium, płyta, ale i drewno. Bardzo często łączy się je, by podkreślić nowatorski charakter drzwi wewnętrznych.
Do tego dochodzi dowolna kolorystyka. Można ją wybrać albo z palety barw producenta, albo z palety kolorów RAL, NCS lub ICA. W stylu nowoczesnym świetnie sprawdzają się też białe skrzydła drzwi. Są eleganckie w swej prostocie. Z łatwością można je dopasować do różnych pomieszczeń: sypialni, salonu, kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego. Nowoczesne białe drzwi często mają przeszklenia, które wpuszczają do wnętrza dodatkowe światło. Taki zabieg optycznie powiększa dane pomieszczenie.

Nowoczesność w technice montażu

Nowoczesność drzwi wewnętrznych podkreślają także formy okuć, np. zawiasy krytezamki magnetyczne. Ciekawym pomysłem są drzwi ukryte, czyli z niewidoczną ościeżnicą. Eksponowane jest wówczas samo skrzydło drzwi. Może być też ono ukryte przez pokrycie go warstwą farby czy okładziny, która występuje na ścianie.

Wreszcie nowoczesność to w przypadku drzwi wewnętrznych również niekonwencjonalny sposób ich otwierania. Zamiast tradycyjnych, rozwieranych skrzydeł można zastosować drzwi przesuwane po ścianie albo w ścianie. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Nowoczesne drzwi drewniane to idealna propozycja do wnętrz loftowych, industrialnych. Ich uniwersalizm sprawia, że mogą być również dobrym rozwiązaniem do tradycyjnych mieszkań, apartamentów i domów.

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

8 + 14 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com