Klamki do drzwi wewnętrznych

klamka tupai 2253 r16

Tupai

Klamka sulla c02

Sulla

Klamka APRILE FRAGOLA R C01

Aprile Fragola

Klamka oleandro n52

Aprile Oleandro

Klamka VISTA LC

Florina

Klamka florina lg

Vista

Klamki do drzwi wewnętrznych to istotny element wpływający na estetykę i funkcjonalność wnętrza. Ważne jest, by klamki dobrze pasowały do stylu wybranych drzwi. Duża liczba produktów na rynku nie ułatwia wyboru. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się osobiście z naszą ofertą – pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Jak dobrze dobrać klamkę do drzwi wewnętrznych?

Przy zakupie klamki do drzwi wewnętrznych musimy zdecydować się na wybór jej kształtu i koloru. Opcji mamy kilka: klamki na rozecie okrągłej, kwadratowej lub prostokątnej. Ma to duże znaczenie wizualne, ale też funkcjonalne, bo wpłynie to na łatwość otwierania drzwi. Każda klamka może mieć dodatkowe rozety pod klucz, zamek yale lub WC. Ważne jest, by kształt klamki dobrać do stylistyki drzwi, np. drzwi klasyczne wyposażone będą w inne klamki, niż drzwi nowoczesne.
Duże znaczenie ma również kolor oraz materiał, z którego wykonana jest klamka. Do wyboru mamy m.in. złoto błyszczące, złoto matowe, złoto antyczne, patyna, chrom polerowany, chrom szczotkowany, chrom satyna, stal nierdzewna, nikiel, nikiel szczotkowany, białe, czarne. Częstą zasadą jest dobieranie koloru klamki do koloru zawiasów, jeśli są widoczne. Polepsza to efekt subtelnej aranżacji wnętrza. Równie dobrze możemy dobrać kolor klamki na zasadzie kontrastu, tak, by odróżniała się od stylistyki drzwi wewnętrznych.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu – w naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę klamek do drzwi wewnętrznych, jak i innych akcesoriów.

 

APRILE

Marka Aprile to nowa propozycja estetyki klamek. Językiem współczesnego wzornictwa wyraża odrodzenie wartości piękna, a także powrót do harmonijnych kompozycji oraz klasycznych proporcji. Klamki Aprile powstają z myślą o klientach poszukujących oryginalnych, lecz zrównoważonych form. To wzornictwo dalekie od zmanierowanego designu i chwilowych trendów. Najwyższej jakości materiały, zaawansowane procesy technologiczne oraz doświadczenie cenionych europejskich producentów, to gwarancja bezkompromisowego wykonania. To również zapewnienie komfortowego użytkowania, każdego egzemplarza klamki z logo Aprile.

TUPAI

TUPAI to portugalska marka okuć i akcesoriów drzwiowych. Od ponad 40. lat nadaje kształt oryginalnym pomysłom europejskich projektantów. Klamki TUPAI wytwarzane są ze stopów mosiądzu najwyższej jakości. Ich powierzchnię zabezpiecza lakier, którego trwałość uzyskuje się w zaawansowanym technologicznie procesie elektroforezy. Pieczę nad mistrzowskim wykonaniem każdego egzemplarza sprawują obecnie potomkowie założyciela firmy, Joaquima Figueiredo Da Cruz. Wspiera ich wyspecjalizowany zespół produkcyjny.
Dzięki temu produkowane w miejscowości Agueda klamki zdobią dziś wnętrza domów, biurowców i obiektów użyteczności publicznej w kilkudziesięciu krajach, na całym świecie.

STILE

Stile jest marką najwyższej jakości klamek. Tworząc nowe modele, producent stawia potrzeby użytkownika na pierwszym miejscu. Doświadczeni i wielokrotnie wyróżniani projektanci tej marki, kierują się ideą poprawiania komfortu życia. Czynią to poprzez funkcjonalny i starannie przemyślany design. Klamki Stile kierowane są do szerokiego grona klientów, którzy poszukują autorskiego wzornictwa. Ich wykonanie cechuje chirurgiczna precyzja oraz trwałość. Te cechy zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu technologicznie zaawansowanych procesów produkcyjnych.

STERK

To nowość na polskim rynku. Ta marka klamek powstała na bazie 20-letniego doświadczenia firmy dystrybucyjnej Enger. Wyraża wierność wysokim standardom produkcji i doskonałej jakości materiałów. Jednocześnie gwarantuje korzystne ceny. Modele cechuje proste, uniwersalne wzornictwo, stanowiące dopełnienie każdej przestrzeni, jej funkcji i stylistyki.

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

14 + 8 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com