Logo Swedoor Jeld Wen

Drzwi Swedoor – sprawdzony skandynawski design

Drzwi Swedoor w naszej ofercie to eleganckie białe drzwi w skandynawskim klimacie. Cechuje je niezwykła prostota i funkcjonalność. Jest to propozycja do wnętrz zarówno o charakterze nowoczesnym, jak i klasycznym. Zapewnia wysoką jakość za rozsądną cenę.

Swedoor COMPACT

Konstrukcja drzwi oparta jest na pełnej płycie wiórowej. Daje to solidne i stabilne drzwi o dobrej dźwiękoszczelności.  Lakierowane są techniką, która zapewnia najwyższej jakości powierzchnię, wytrzymałą i łatwą w utrzymaniu.

Drzwi Swedoor Compact 03
Rama Swedoor Compact

Swedoor Compact 03

Drzwi model Compact03 to typowy klasyczny design. Delikatne ozdobne frezy i gładka, wysokiej jakości powierzchnia bez rysunku drewna nadają im uniwersalny charakter. Drzwi Swedoor Compact 03 to eleganckie drzwi o czystych liniach. Jednoczęściowa konstrukcja bez łączeń jest zdecydowaną zaletą z punktu widzenia czyszczenia i konserwacji. Poza walorami estetycznymi, drzwi Compact 03 to solidna konstrukcja. Umożliwia redukcję hałasu, a co za tym idzie, zapewnia dobrą dźwiękochłonność.

Drzwi Swedoor Compact SP 12
Rama Swedoor Compact

Swedoor Compact sp 12

Drzwi Swedoor Compact sp 12 mogą być doskonałym uzupełnieniem drzwi Swedoor Compact 03. Dzięki temu, że są przeszklone, nadają im lekkości, a czyste linie i szkło zapewniają prostotę i elegancję. Ale to nie jedyne korzyści wynikające z zastosowania drzwi przeszklonych. W wielu sytuacjach aranżacyjnych istnieje potrzeba doświetlenia przestrzeni zwłaszcza tam, gdzie niewiele dociera światła dziennego.

Warto dodać, że drzwi przeszklone powiększają optycznie dane wnętrze.

Drzwi Swedoor Compact 03 przesuwne
Rama Swedoor Compact

Swedoor Compact 03 przesuwne

Przy podejmowaniu decyzji o wyborze drzwi, często stawiane jest pytanie, jakie rozwiązanie zastosować: drzwi przesuwne czy rozwieralne?
Drzwi Swedoor Compact 03 mogą być zastosowane jako drzwi przesuwne, zarówno po ścianie, jak i w ścianie. Istotną zaletą drzwi przesuwnych jest możliwość lepszego zaplanowania powierzchni, zwłaszcza w pomieszczeniach ciasnych.

Proponujemy bezpłatną* wizytę konsultanta w celu dokonania pomiarów.
Chętnie pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 602 638 205.

*dotyczy Warszawy i okolic

UNIQUE

Konstrukcja oparta na drewnianym ramiaku obłożonym płytą HDF, co zapewnia gładką strukturę malowanej powierzchni.
Drzwi Unique to konstrukcja ramowo-płycinowa. Co to znaczy? To oznacza, że szkielet skrzydła tworzy ramę, wewnątrz której umieszczona jest płycina HDF. Takie drzwi mają ponadczasowy i uniwersalny charakter, co nie oznacza, że są staromodne. Dzięki prostym formom dają wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale uzupełniają przestrzeń lub nadają charakteru tej przestrzeni. Stabilna konstrukcja wraz z trwałą, dobrej jakości, malowaną powierzchnią może stać się prawdziwą ozdobą wnętrza. 

Drzwi Swedoor UNIQUE 01
Rama Swedoor Unique

Swedoor Unique 01

Model drzwi ramowo-płycinowy, symetryczny. Płycina jest płaska, bez frezowań, nadająca efekt lekkości i prostoty. Doskonale sprawdzi się zarówno we wnętrzu o charakterze nowoczesnym, jak i klasycznym.

Drzwi białe Swedoor unique 03
Rama Swedoor Unique

Swedoor Unique 03

Model drzwi ramowo-płycinowy, symetryczny. Trzy płyciny równej wielkości, płaskie, bez frezowań. Forma prosta, ale przełamana podziałem płaszczyzny, co daje efekt stabilnych, solidnych drzwi.

Swedoor drzwi EASY lub STABLE

Modele o prostej formie, oparte na solidnej konstrukcji. Proste białe drzwi dają wiele możliwości aranżacyjnych. Są popularne, bo posiadają ponadczasowy i uniwersalny charakter.

Drzwi białe Swedoor Easy GW
Rama Swedoor Stable

Swedoor Stable

Ten model drzwi wizualnie jest taki sam jak Easy GW. Różnica tkwi w materiale, z którego drzwi są zrobione. Pełna płyta, oparta na solidnej konstrukcji, zapewnia dźwiękoszczelność i dobrą jakość. Drzwi Stable firmy Swedoor to połączenie prostoty i praktyczności.

Drzwi białe Swedoor Easy GW
Rama Swedoor Easy

Swedoor Easy GW

Ten model drzwi to lekka konstrukcja, prosta forma, uniwersalny charakter. Rekomendowany raczej do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych.

Jest to przykład dobrej jakości powierzchni malowanej, która zapewnia łatwe użytkowanie i funkcjonalność.

Proponujemy bezpłatną* wizytę konsultanta w celu dokonania pomiarów.
Chętnie pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 602 638 205.

*dotyczy Warszawy i okolic

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

12 + 12 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com