DRZWI WEWNĘTRZNE

To pierwszy mebel w domu. Z jednej strony stanowią dopełnienie wnętrza. Z drugiej – wskazują na jego charakter. Drzwi określają wygląd i funkcje wnętrza. Na rynku występuje wiele modeli drzwi wewnętrznych, różniących się stylem, materiałem, z którego są wykonane, standardem wykonania, sposobem otwierania. W naszej szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – służymy radą i chętnie dzielimy się wieloletnim doświadczeniem.

Jakie są rodzaje drzwi wewnętrznych?

Wyróżniamy dwa podstawowe style drzwi wewnętrznych: klasyczne i nowoczesne. Pierwszy stawia na prostotę i ponadczasowy charakter. Drugi – na minimalizm, ale też bardziej śmiałe, nietuzinkowe rozwiązania.

Istnieją też różne sposoby otwierania drzwi wewnętrznych. Najczęściej stosuje się drzwi rozwierane, czyli otwierane za pomocą klamki. To jednak nie jest jedyny sposób. Dostępne są drzwi składane lub przesuwne. Te ostatnie można przesuwać po ścianie lub w ścianie.

O tym, które rozwiązanie przyjmiemy, decyduje oczekiwany efekt, nasz budżet i przyzwyczajenie.

Materiały na drzwi wewnętrzne. Jakie drewno wybrać?


Materiał, z którego są wykonywane drzwi wewnętrzne, również może być różnorodny: drewno lub różnego rodzaju płyty – malowane, fornirowane i oklejane. Każdy z nich znajdzie swoich zwolenników. W naszej firmie polecamy przede wszystkim naturalne produkty, a więc wykonane z drewna wysokiej jakości, na przykład dębu, olchy, czy sosny. Szczególnie popularne są drzwi sosnowe ze względu na świetny stosunek jakości do ceny. Sosna nadaje się znacznie bardziej na drzwi wewnętrzne niż zewnętrzne ze względu na swoją lekkość i miękkość. Dąb z kolei będzie świetnym wyborem, jeśli będziemy chcieli sprawić sobie drzwi wewnętrzne o ponadprzeciętnej wytrzymałości i dźwiękoszczelności.

Ronkowski Retro Simple

Simple

ronkowski retro adam

Adam

Drzwi drewniane Ronkowski Novis 1

Novis 1

Drzwi drewniane Ronkowski Nova Hawana

Hawana

Drzwi drewniane Ronkowski roco x

Roco X

Drzwi drewniane Ronkowski Futura Virginia

Virginia

Drzwi drewniane Ronkowski Euro Haga

Haga

Drzwi drewniane Ronkowski Natura Alpy 2

Alpy 

Ronkowski Standard Gołdap proste

Gołdap Proste

Drzwi białe Swedoor Easy GW

EASY DW

Drzwi Swedoor Compact 03

COMPACT 03

Drzwi białe Swedoor unique 03

UNIQUE 01

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

13 + 13 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com