DRZWI KLASYCZNE

Klasyka to szerokie pojęcie. Charakteryzuje się: funkcjonalnością, wygodą, estetyką, a przede wszystkim uniwersalnym charakterem. Dlatego drzwi klasyczne mają zastosowanie 
Klasyka to szerokie pojęcie. Charakteryzuje się:

  • funkcjonalnością,
  • wygodą,
  • estetyką,
  • a przede wszystkim uniwersalnym charakterem.

Dlatego drzwi klasyczne mają zastosowanie we wnętrzach o każdej aranżacji. Bazują na rozwiązaniach ponadczasowych, które nie są związane z chwilowymi trendami.

Logo Drzwi Ronkowski

Drzwi klasyczne od Ronkowski

Drzwi drewniane Ronkowski stanowią bezsprzecznie ofertę dla każdego, kto swoje wnętrze chce urządzić klasycznie. Produkowane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Proste, tradycyjne wzory zapewniają elegancję i tworzą stylową dekorację. Łatwo można je dopasować do istniejącej aranżacji wnętrza.

Ronkowski proponuje drzwi klasyczne bejcowane według palety producenta. Mogą również być malowane kolorami z palety RAL. Wszystkie modele wykonujemy na zamówienie. Zobacz szczegóły przy opisach poszczególnych kolekcji.

 

Ronkowski – klasyczne drzwi drewniane NOVIS
Ronkowski Novis
Ronkowski – klasyczne drzwi drewniane Standard
Ronkowski Standard
Ronkowski – klasyczne drzwi drewniane Antica
Ronkowski Antica
Ronkowski – klasyczne drzwi drewniane Kaszuby
Ronkowski Kaszuby

Drzwi klasyczne firmy Swedoor linia COMPACT

Swedoor Drzwi Białe COMPACT SP12

COMPACT SP 12

Swedoor Drzwi Białe COMPACT 03

COMPACT 03

Swedoor Drzwi compact przesuwne

COMPACT 03 Przesuwne

Klasyki nie należy kojarzyć z nudą.

Stylowe drzwi potrafią zaskoczyć szlachetnym, wyjątkowym i unikatowym wzornictwem. W naszej ofercie drzwi klasyczne przemyślane są w każdym szczególe. To sprawia, że nie tylko nie są nudne, ale wręcz zachwycają, i swoim pięknem, i funkcjonalnością przez wiele lat.
W stylistyce klasycznych drzwi wewnętrznych sięga się po naturalne materiały, takie jak drewno. Przy okazji warto wspomnieć, że drewno jest bardzo dobrym materiałem akustycznym. Doskonale wygłusza dźwięki wychodzące z pomieszczenia i do niego dochodzące z zewnątrz. Drewno ma też dobre właściwości termiczne – stanowi dobrą izolację, która zatrzymuje w pomieszczeniu ciepło.
Jeśli chodzi o formy wewętrznych drzwi klasycznych, to są one proste, ale solidne. Dzisiaj drzwi klasyczne często wykonywane są w wersji bezprzylgowej. To rozwiązanie z charakterystycznym wykończeniem krawędzi skrzydła ukrywającym zamek. Dzięki temu skrzydło prezentuje się bardzo nowocześnie. Dlatego drzwi bezprzylgowe często wybierane są do modernistycznych wnętrz. W aranżacjach bardziej klasycznych  popularne są  skrzydła drzwiowe przylgowe. W ich krawędzi jest wcięcie, które zachodzi na ościeżnicę. Główną ich zaletą jest prosta konstrukcja, łatwiejszy montaż i regulacja zawiasów. 
W modelach drzwi klasycznych często występują przeszklenia ozdabiane szprosami. Są to elementy wzorowane na rozwiązaniach stosowanych kiedyś. Dodają drzwiom elegancji, zachowując tradycyjny charakter. Dzięki przeszkleniom do pomieszczenia wpada więcej światła. To z kolei optycznie powiększa dane wnętrze.
Takie drzwi przy produkcji na zamówienie zapewniają niepowtarzalność i oryginalność. Każdemu wnętrzu dodają ciepła i stwarzają unikalny klimat.

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

15 + 3 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com