DRZWI Z UKRYTĄ OŚCIEŻNICĄ

Drzwi ukryte rozwierane, to minimalistyczne rozwiązanie. Daje jednak wiele możliwości aranżacyjnych. To drzwi zainstalowane w linii ściany. Nie stosuje się tu opasek, a ościeżnica wykonana z profili aluminiowych jest niewidoczna. Zawiasy są schowane, przez to niezauważalne po zamknięciu drzwi. Dzięki temu, skrzydło drzwi i ściana tworzą jedną, idealnie gładką i harmonijną powierzchnię. Takie rozwiązanie optycznie powiększa pomieszczenie. To ogromna zaleta wykorzystywana zwłaszczza w niedużych pomieszczeniach.

W drzwiach ukrytych elementem widocznym jest samo skrzydło i… klamka. W zależności od gustu i potrzeb aranżacyjnych drzwi te można pomalować, np. farbą, jaką pokryta jest sąsiadująca ściana. Wtedy drzwi stapiają się kolorystycznie ze ścianą, tworząc jedną płaszczyznę. Mogą być też pokryte innymi materiałami wykończeniowymi, których gama jest szeroka. W ten sposób drzwi zostaną dyskretnie „schowane” lub stanowić będą punkt kulminacyjny wnętrza. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i pomysłu na aranżację pomieszczenia.

Skrzydło w drzwiach ukrytych może występować w wersji bezprzylgowej (gdy drzwi są otwierane na zewnątrz) lub w wersji z odwrotną przylgą (inaczej drzwi z rewersem), gdy skrzydło jest otwierane do wewnątrz.

Drzwi wewnętrzne z ukrytą ościeżnicą sprawdzą się szczególnie dobrze w nowoczesnych mieszkaniach. Będą też świetnie pasowały do wnętrz utrzymanych w industrialnym klimacie. Dzięki różnorodności materiałów wykończeniowych można stworzyć drzwi o naprawdę niepowtarzalnym efekcie.

Wszystkie wykonujemy na zamówienie, co pozwala na większą indywidualizację. Możemy dopasować je do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Chętnie podpowiemy jakie rozwiązanie wybrać.  Jeśli mieszkacie Państwo w Warszawie lub okolicy, nasz konsultant może przyjechać do Państwa i na miejscu bezpłatnie udzielić porady. Zapewniamy też usługę montażu.

drzwi ukryte syntesis battente

Syntesis battente

drzwi ukryte syntesis fusion 1 50

Syntesis fusion

Drzwi ukryte Syntesis standard

Syntesis standard

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

8 + 8 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com