Poszukujesz wysokiej jakości drzwi do swoich projektów? A może chcesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów? Sprawdź, jakie korzyści przygotowaliśmy dla architektów wnętrz.

Program dla architektów wnętrz

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz. Przystępując do naszego programu partnerskiego, architekci mają dostęp do wysokiej jakości drzwi wewnętrznych szwedzkiej firmy Swedoor oraz polskiego producenta RONKOWSKI. Nasza oferta współpracy wiąże się z atrakcyjnymi rabatami na nasze produkty, doradztwem technicznym, fachową pomocą na każdym etapie zamówienia. 

Atrakcyjne rabatyprogram partnerski dla architektów wiąże się z korzystnymi rabatami na produkty z naszej oferty..

Wsparcie eksperckiepomagamy w wyborze drzwi idealnie dopasowanych do potrzeb użytkowników. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o naszych produktach i doradzimy w wyborze tego, który najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie.

Materiały informacyjne i reklamoweatuty naszych produktów najlepiej zaprezentujesz Klientowi pokazując mu katalog. Nasze materiały reklamowe z pewnością ułatwią wybór idealnego produktu do Twojego projektu.

Paleta kolorów drzwi

Dlaczego Oktet-Drzwi?
Jesteśmy rodzinną, szybko rozwijająca się firmą, zajmującą się sprzedażą i montażem drzwi drewnianych. Nasze wieloletnie doświadczenie chcemy wykorzystać nawiązując współpracę z architektami wnętrz.

Dlaczego warto nam zaufać?
Posiadamy szeroką ofertę drzwi drewnianych i z HDF. Do każdego partnera podchodzimy indywidualnie.  Służymy pomocą  od fazy prac koncepcyjnych po montaż drzwi.  Jesteśmy otwarci na rozwiązania nietypowe, niestandardowe, odpowiadające na potrzeby klienta. a skończywszy na posprzedażowej obsłudze inwestycji. Współpraca z nami to gwarancja zyskania pewnego i sprawdzonego partnera.

.
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 602 638 205.

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

13 + 13 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com