Drzwi z odwrotną przylgą inaczej drzwi z rewersem

 

Drzwi, które proponujemy naszym klientom to solidny produkt, sprawdzonych producentów. W ofercie mamy drzwi mocowane tradycyjnie. Czasem jednak sytuacje aranżacyjne i często wymogi estetyczne wymuszają konieczność zastosowania rozwiązań innowacyjnych. Stąd też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom naszych klientów proponujemy drzwi z odwrotną przylgą.

A co to jest odwrotna przylga?

Odwrotna przylga to takie rozwiązanie techniczne, które może odpowiadać na potrzebę natury funkcjonalnej lub estetycznej. W pierwszym przypadku może rozwiązywać problem np. ciasnego korytarza. W drugim — wymogu zachowania jednolitego wyglądu wszystkich drzwi w danym wnętrzu. Na czym to polega? Standardowo drzwi otwierają się na stronę zawiasów (widocznych lub ukrytych). Co, jeśli mamy obok siebie drzwi do łazienki i do sypialni. Pierwsze powinny — zgodnie z przepisami — otwierać się na zewnątrz. A te do sypialni chcielibyśmy, żeby otwierały się do środka. I właśnie tu sprawdzą się drzwi z odwrotną przylgą. Będą wyglądały tak samo, czyli licowane od strony korytarza, a jednak jedne otwierać się będą na zewnątrz a drugie do wewnątrz.

Takie rozwiązanie zachowuje spójność w pomieszczeniu, a jednocześnie zapewnia wygodę i funkcjonalność.

Warto pamiętać, że zastosowanie odwrotnej przylgi warunkuje w drzwiach użycie zamka magnetycznego. Trzeb również mieć na uwadze, że drzwi z odwrotną przylgą otworzą się maksymalnie na 90 stopni i zostaną zawsze w świetle ościeżnicy. Określenie „drzwi z odwrotną przylgą” jest tożsame z określeniem „drzwi z rewersem”. Zasada zastosowania ta sama — skrzydło zlicowane na zewnątrz, może otworzyć się do środka.

W większości modeli, które proponujemy naszym klientom, możliwe jest zastosowanie odwrotnej przylgi. Zapraszamy do kontaktu.

Ronkowski Drzwi otwierane odwrotnie

Ronkowski drzwi otwierane odwrotnie

Ronkowski Drzwi otwierane odwrotnie - rewers

Ronkowski drzwi otwierane odwrotnie

Drzwi ukryte Syntesis standard

Drzwi ukryte Syntesis standard

Montaż drzwi z rewersem oraz drzwi standardowym mocowaniem.

drzwi standard-rewers

Proponujemy bezpłatną wizytę konsultanta w celu dokonania pomiarów. Chętnie pomożemy wybrać Ci najlepsze rozwiązania.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny tel. 602 638 205

PHU Oktet-Drzwi: Warszawa, Mokotów

3 + 14 =

Mirosława Mulik Tel: 602 638 205

Stacjonarny: 22 559 11 33

UL. Bartycka 24/26
Pawilon 133
00-716 Warszawa

oktetdrzwi@gmail.com